O nos w TVP

Strona główna

Wybierz stronę główną TVP S.A. TVP Program 2 w siedzibie ProMARCOS TVP Program2 - 19.11.99

Dziękujemy Panu Ryszardowi Romanowskiemu i ekipie filmowej z   Redakcji Filmu Dokumentalnego Telewizji Polskiej S.A. Program2 za okazane nam zainteresowanie śląskimi tematami na naszym serwerze. 19.XI.1999 r.

TVP Program2 Przed kamerą TVP Pr.2

W dniu 22.03.2000 na zaproszenie Pani redaktor Urszuli Rój i Kuby Porady w programie "Telemikser" na żywo rozmawialiśmy o śląskich stronach w Internecie..

Wybierz stronę główną TVP S.A.T
Telewizja Regionalna - Katowice


"Telemikser"
Program informacyjny

Maciek już ma tremę ale się trzyma

 

Nie calo godzina tymu pokazowali w telewizorze na regionalnym programie Maniusia   mie skuli tego programu wygaslo w piecu i musiolech jeszcze roz sklodac, musza pedziec ze zrobiol nom reklama tzn naszej krzince nic dodac nic ujac. Tak trzimac.

Richard

 

 

Witom Wos piyknie !   

        Swizo informacjo z peletonu : prowadzi Marys i Maciej -wyraznie na przodku Slaskie Beranie . Do mety juz niy daleko , za pierona niy dajom se lodebrac piyrszynstwa. Redaktorzy loniemieli ze zdumiynio a naszym karlusom tyz sie udzielilo i zapomnieli godac po naszymu - mozno i dobrze bo by mogli inksi niy spokopic.Mikrofonik jeszcze i zaraz na wizję

    Gwiozdom dnia byli : nojstarszy Wendek i nojdalsi Danusia i Marys. Piyknie nasi chopcy sie zasztimowali- teroki ino patrzcie jak nos zasujom emilki. Jo lodbierom codziynnie, gorzij ci kierzy lodbiyrajom roz na tydzien - Wasze konta tygo niy sczymiom.   

No toz pyrsk !      Vivat Silesia !   Gratuluja !   Gerad.

 

Witejcie Przociele ! Było wiosennie i internetowo

Ale tyz to mialach wczoraj uczta. Colko moja familijo zaglondala na tyn program w TV o naszyj slonskij krzince. Fest to bolo gyszpant. Nojwiyncyj jednak mieli uciechy, jak uwidzieli tam moja fotografio ze spotkan. Jo zas asiyla sie jak pow. Miarkuja, ze po tym programie skuplujom sie z naszom krzinkom inksze zkomputeryzowane Slonzoki.

Cila

 

W imieniu Klubowiczów Ślonskiego Berania dziękujemy Redakcji "Telemiksera" za przesympatyczne wiosenne przyjęcie nas w studio.

I i II Zjazd Krzinkowiczów tyż był relacjonowany bez Regionalno Telewizjo Polska - Katowice.